RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets 60160501 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets 60160501 1.1 Inch Portable Filter Grip Handle for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | 60160501 |
| Manufacturer Part # | 60160501 |
| Height | 1" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets 60160501 Portable Fltr Grip Hdl