RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 6016023 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 6016023 7.2 Inch Gas Ignition Control and Valve Module
| Manufacturer | Convotherm |
|---|---|
| Model Number | 6016023 |
| Manufacturer Part # | 6016023 |
| Height | 2.4" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Convotherm 6016023 Board Ignition Controlc Ombined Valve And Igniti
