Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets 60159801-C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets 60159801-C 2.15 Inch Knob Thermostat with OFF for Cooking Equipment
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | 60159801-C |
| Manufacturer Part # | 60159801-C |
| Height | 0.9" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets 60159801-C Knob Thermostat W/off 200 550
