RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets 60157203 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets 60157203 3.45 Inch Electric Disconnect Switch Durable Construction
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | 60157203 |
| Manufacturer Part # | 60157203 |
| Height | 2.65" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 4" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets 60157203 Contr Dp 3p 50a 600v 22 0coil