RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland ice machine parts and accessories.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland 6015246 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 6015246 Hexagon Screw M10 N Eck P3 Corrosion-Resistant Alloy
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 6015246 |
| Manufacturer Part # | 6015246 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 6015246 Hexagon Screw M10 With N Eck P3