RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 60151701 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 60151701 Stainless Steel Adjustable Leg for Appliance Support
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 60151701 |
| Manufacturer Part # | 60151701 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 60151701 Leg 4 Adjust Apl600