FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60149518-CL commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60149518-CL 12 Inch Control Module Electronic Uncooled - OEM
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60149518-CL |
| Manufacturer Part # | 60149518-CL |
| Height | 3.15" |
| Width | 12.15" |
| Depth | 16.4" |
| Weight | 3.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60149518-CL Cmptr I12 Split Rov Unc Fg Svc
