FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Magikitch'N 60149501-CL Computer 6.3 Inch Wire Harness for Pitco Fryers
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 60149501-CL |
| Manufacturer Part # | 60149501-CL |
| Height | 2" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 3.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 60149501-CL Computer Control W/green Display 24v, Comes With Wire Harness Pitco # B6761801, Pitco Fryer Se14 Se18s Seh50 Sg14 Sg14r Sg14rs, Sg14s-d Sg18 Sg18s Sg18s-d Sgh50 Sgsebnb-14, Sgsebnb-18 Ssh55 Ssh75 Ssh75rs
