RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60148201 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60148201 1/2 Inch Diameter Black Nipple for Fluid Connections
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60148201 |
| Manufacturer Part # | 60148201 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60148201 Nipple Black 1/2 X 12