RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60143511-CL cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60143511-CL 10 Inch Pump Assembly Electric Foodservice
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60143511-CL |
| Manufacturer Part # | 60143511-CL |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60143511-CL Pump Assembly 115/230v 8gpm 2wp Ztf
