RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60142501 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60142501 2.85 Inch Stainless Steel Control Unit for Food Equipment
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60142501 |
| Manufacturer Part # | 60142501 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60142501 Control Temp 10v Ss 150 550f
