Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N 60141903 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 60141903 3.45 Inch Gas Ignition Mod Upgrade Kit for Mavrik Equipment
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60141903 |
| Manufacturer Part # | 60141903 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 1.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60141903 Ignition Mod Upgrade Kit
