RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 60141002 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 60141002 11 Inch Commercial Bulk Seasoning Container with Magikitchn
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60141002 |
| Manufacturer Part # | 60141002 |
| Height | 7.5" |
| Width | 10.7" |
| Depth | 10.7" |
| Weight | 17.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60141002 Magikitchn
