RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60140402 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 60140402 Adjustable Leg 3 Inch Commercial Stainless Steel Support
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 60140402 |
| Manufacturer Part # | 60140402 |
| Height | 2.15" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 60140402 Leg Adj 4 Sst W/o Flg Foot
