- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 60138902 1.25 Inch Diameter Gas Round Burner High Grade Metal
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 60138902 |
| Manufacturer Part # | 60138902 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 5 lbs |
| Weight | 5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 60138902 1.25dia Rdcd Port Burner
