RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60138704 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60138704 4.7 Inch Valve Ball High Pressure Stainless Steel with Knurled Stem
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60138704 |
| Manufacturer Part # | 60138704 |
| Height | 3.85" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 11.4" |
| Weight | 3.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60138704 Valve Ball 1 1/4 Fp Lkg St Rh D
