Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 60135 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 60135 4 Inch Replacement Bin Latch Cam for Cambro Bins
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 60135 |
| Manufacturer Part # | 60135 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 10" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 60135 Replacemnt Bin Latch Cam