RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60133504 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60133504 1/2 Inch 72 Inch Electric Heater Tape 50 Watt
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60133504 |
| Manufacturer Part # | 60133504 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60133504 Htr Tape 50w 240v 1/2 X 72
