RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets 60133501 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets 60133501 1/2 Inch Heating Tape 25 Watt 120 Volt Electric
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60133501 |
| Manufacturer Part # | 60133501 |
| Height | 1.3" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 8.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60133501 Htr Tape 25w 120v 1/2 X 33
