- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Magikitch'N 60132201 14-3/8 Inch Hose One Fpt Swivel One Male Rigid
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 60132201 |
| Manufacturer Part # | 60132201 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 14.4" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 60132201 14-3/8" Long Overall, One Fpt Swivel End One Male Rigid End, Pitco Fryer Fryer Fg-sgh50-fd-50-bt-50-2 Lj-fbg18, Lj-fbg24 Lj-fbgd18 Lj-fbgd24 Me2 Meii Se14 Se147, Se148x Se14r Se14t Se14tr Se14tx Se14x Se18 Se18r, Se18s Se714 Sebnb14 Sebnb18 Seh50 Sfse14 Sfse14r, Sfse14t Sfse14tr Sfse14tx Sfse14x Sfse18 Sfse18r, Sg14 Sg14di Sg14r Sg14rdi Sg14rs Sg14s-d Sg14t, Sg14tdi Sg18 Sg18di Sg18f Sg18s Sg18s-d Sgc Sgh50, Sgm1824 Sgm24 Sgm34 Sgsebnb-14 Sgsebnb-18 Ssh55 Ssh75, Ssh75rs
