RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60131801 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60131801 .490 Inch Valve Ball Fltr Rtrn Stainless Steel
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60131801 |
| Manufacturer Part # | 60131801 |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 1.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60131801 Valve Ball Fltr Rtrn .490 Dia