Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets 60130901 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets 60130901 3.25 Inch Pilot Inline Ei Gas OEM Component with Corrosion Resistant Design
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | 60130901 |
| Manufacturer Part # | 60130901 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets 60130901 Pilot Inline Ei Nat 1.50