RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets 60130806 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets 60130806 10 Inch Electric Pump with 5 GPM Flow Rate Stainless Steel
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | 60130806 |
| Manufacturer Part # | 60130806 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 22.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets 60130806 Pmp 5 Gpm Assembly .3hp 115/220v
