RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60129902 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60129902 Flare Adapter 1/2 Inch Male 45 Degree High-Durability
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60129902 |
| Manufacturer Part # | 60129902 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60129902 Ftg Adptr Male Flare 45 Xmpt1/2
