RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60129701 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60129701 Bunting Connector Fixture for Commercial Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60129701 |
| Manufacturer Part # | 60129701 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60129701 Ftg Bnr Sg
