Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N 60129403 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 60129403 Indicator Knob for Pitco Fryer Sg 14 18 and Magikitchn MKG
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 60129403 |
| Manufacturer Part # | 60129403 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 60129403 Indicator Knob, Pitco Fryer Sg 14 18, Magikitchn Mkg(48 60 72)
