RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets 60129001 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets 60129001 4-Foot Drain Hose Assembly Food-Safe Corrosion-Resistant
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | 60129001 |
| Manufacturer Part # | 60129001 |
| Height | 2.8" |
| Width | 9.6" |
| Depth | 15.85" |
| Weight | 1.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets 60129001 Drn Hose Assy Crte 4ft
