Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N 60128403 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 60128403 36 Inch Jumper Cord Male Female - Electric Culinary Connection
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 60128403 |
| Manufacturer Part # | 60128403 |
| Height | 1" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 60128403 Jumper Cord Male/female 36" Long Overall, Pitco Fryer Fg-sgh50-fd-50-bt-50-2 Se14 Se147 Se148x, Se14r Se14t Se14tr Se14tx Se14x Se18 Se18r Se18s, Se714 Sebnb14 Sebnb18 Sfse14 Sfse14r Sfse14t Sfse14tr, Sfse14tx Sfse14x Sfse18 Sfse18r Sg14 Sg14di Sg14r, Sg14rdi Sg14rs Sg14s-d Sg14t Sg14tdi Sg18 Sg18di, Sg18f Sg18s Sg18s-d Sgc Sgh50 Sgm1824 Sgm24 Sgm34, Sgsebnb-14 Sgsebnb-18 Ssh55 Ssh75 Ssh75rs
