RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60128011 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60128011 7.1 Inch Flex Tubing Non Gas with Fittings
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60128011 |
| Manufacturer Part # | 60128011 |
| Height | 2.2" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60128011 Tbg Flex W/fittings 10 Non Gas
