RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60128006 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60128006 8.8 Inch Non Gas Thermobagitator Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60128006 |
| Manufacturer Part # | 60128006 |
| Height | 1.7" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 11.7" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60128006 Tbg Flex W/ftgs 8.5 Non Gas