RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60127501 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60127501 1 Inch Male Flare to Female Pipe Thread Adapter Stainless Steel
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60127501 |
| Manufacturer Part # | 60127501 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.8" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60127501 Ftg Adptr Male Flare X Fpt
