Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Anets units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Anets 60125402 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets 60125402 1.75 Inch T'stat Thermostat 200 to 375 Fahrenheit Millivolt
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 60125402 |
| Manufacturer Part # | 60125402 |
| Height | 2.5" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 60125402 Rx T Stat Temp 200-375f Cap 36" Bulb 3/8" X 5-5/8", Mount 1 Dial # 22-1027 Black T Stat Knob W/, White Printed Numbers [ 2-1/4" Dia ] [off- 400-200] [mount, .187"] [flat Down ], Pitco Fryer Sg (millivolt)
