RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets 60125401 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets 60125401 5.55 Inch Mvolt Thermostat Gas OEM Control Device
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | 60125401 |
| Manufacturer Part # | 60125401 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 7.45" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets 60125401 Thermostat Rx Mvolt 200 400f
