RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60119011 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60119011 18 Inch Flexible Hose for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60119011 |
| Manufacturer Part # | 60119011 |
| Height | 0.4" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60119011 Tu Flex 18 .250 Od .75 Str
