RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60119010 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60119010 6.0 Inch Diameter Tu Flex OEM Part for Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60119010 |
| Manufacturer Part # | 60119010 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60119010 Tu Flex W/o Ftg 6.0 .2 50 Od
