RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets 60119005 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets 60119005 6.375 Inch Flexible Tubing OEM Food Grade Corrosion Resistant
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60119005 |
| Manufacturer Part # | 60119005 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60119005 Tu Flex W/o Ftg 6 .375 Od