Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Magikitch'N 60118201 9/16 Inch Bolt Mounting Stud Steel for Foodservice Attachments
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60118201 |
| Manufacturer Part # | 60118201 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60118201 Material Steel, Length 9/16", 14 Mm, Thread 43834, Note Used With Fmp# 175-1131 Stud
