RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60113504C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60113504C 4.25 Inch Gas Valve with 24V Control for Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60113504C |
| Manufacturer Part # | 60113504C |
| Height | 2.88" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 4.63" |
| Weight | 2.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60113504C Vlv Gas Vr8204 24v Fast Ce Lp
