Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 60111 1.05 Inch Stainless Steel OEM Component for Bakery Ovens
Item:
#1213924
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 60111 |
| Manufacturer Part # | 60111 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 60111 1.05 Inch Stainless Steel OEM Component for Bakery Ovens
$25.49
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 60111 T Part 6
