RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 60105CWL coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 60105CWL 15 Inch Terminal Block Corrosion Resistant Metal with Descriptors
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 60105CWL |
| Manufacturer Part # | 60105CWL |
| Height | 2.5" |
| Width | 15.35" |
| Depth | 23.15" |
| Weight | 2.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 60105CWL Terminal Block
