RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender underbar equipment and accessories.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 6010024 underbar equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 6010024 31 Inch Aluminum Fan Axial Evaporator 12 Vdc with Durable Design
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 6010024 |
| Manufacturer Part # | 6010024 |
| Height | 1.5" |
| Width | 31" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 6010024 Fan Axial Evaporator 12 Vdc
