RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 60086402 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 60086402 1.2 Inch Male Elbow 3/8 MPT to 1/2 Cct Stainless Steel Fitting
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 60086402 |
| Manufacturer Part # | 60086402 |
| Height | 1" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 60086402 Male Elbow 3/8" Mpt X 1/2" Cct, Pitco Fryer Pe14d
