RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60086401 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60086401 1.15 Inch Corrosion-Resistant Fitting with 3/8 NPT Elbow
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60086401 |
| Manufacturer Part # | 60086401 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60086401 Fitting Comp 3/8 Tu X 3/8 Npt Elb
