RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 60083 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 60083 10 Inch Stainless Steel Axel and Nut - Trays
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 60083 |
| Manufacturer Part # | 60083 |
| Height | 1.8" |
| Width | 10.2" |
| Depth | 26.15" |
| Weight | 1.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 60083 1 Axel 2 Nut