Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 60082 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 60082 Axle Kit for Cambro DC1125 ADC6 - OEM Corrosion Resistant
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 60082 |
| Manufacturer Part # | 60082 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 27.25" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 60082 Axle Kit For Dc1125/adc6
