RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60068306 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60068306 1 Inch Heater Gasket for Pitco Fryers with High-Temperature Resistance
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60068306 |
| Manufacturer Part # | 60068306 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60068306 Heater Gasket For Crte