RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60068305 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60068305 .812 OD Viton O Ring for Commercial Fryer Sealing
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60068305 |
| Manufacturer Part # | 60068305 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 4.65" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60068305 O Ring Viton .562 Id X .812 Od
