- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Magikitch'N 60068304 2 1/8 Inch O Ring Element to Seal Rubber Black
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60068304 |
| Manufacturer Part # | 60068304 |
| Height | 0.3" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60068304 Color Black, Material Rubber, Inner Diameter 1 3/4", 44 Mm, Outer Diameter 2 1/8", 54 Mm, Note Used With Fmp# 175-1136 & 175-1137 Elements
