Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets 60059302 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets 60059302 2.875 Inch Gasket Drain Line Sleeve for Foodservice Operations
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | 60059302 |
| Manufacturer Part # | 60059302 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets 60059302 Gasket Drn Line Sleeve 2.875idx
