RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60055004 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60055004 Stainless Steel Temperature Probe for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60055004 |
| Manufacturer Part # | 60055004 |
| Height | 0.65" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 12.4" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60055004 Prb Tmtr Fast Kf Sg14t
